Polskie Forum Turystyczne
Szukam inwestora - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-171.html)
+--- Dział: Pogaduszki (/forum-141.html)
+--- Wątek: Szukam inwestora (/thread-153.html)



Szukam inwestora - Locke - 09-07-2011 12:55 PM

Mam głowę pełną pomysłów. Często przychodzi mi do głowy coś ciekawego. Zdarza się, że moje pomysły mogłyby być dość dochodowe. Potrzebuję pieniędzy na start, kredyt nie wchodzi w grę. Wiecie może gdzie szukać osoby, która zechciałaby zainwestować w mój pomysł na biznes?


RE: Szukam inwestora - Tomek84 - 09-07-2011 12:58 PM

Ogarnij coś po znajomościach. Zawsze znajomy znajomego akurat szuka dobrej lokaty kapitału Oczko


RE: Szukam inwestora - Cebula - 09-07-2011 01:02 PM

Zawsze możesz skorzystać z serwisów zajmujących się od wielu lat kojarzeniem pomysłodawców z aniołami biznesu. Z takich zupełnie darmowych to o ile pamiętam jest platforma Symultana - http://www.symultana.org. Możesz sobie coś jeszcze wygooglować ale ostrożnie bo często pobierają prowizje od zawartej umowy itp.


RE: Szukam inwestora - podrozniczka666 - 09-19-2011 03:53 PM

jeżeli twój pomysł jest dobry, na pewno znajdziesz kogoś takiego. tylko uważaj na ludzi, którzy obiecują pieniądze, a potem po prostu chamsko kradną pomysły. obiecają pieniądze, a potem sami zrealizują TWÓJ pomysł i podpiszą własnym nazwiskiem. znam kogoś, kogo to właśnie spotkało.


RE: Szukam inwestora - Arektoski - 11-09-2011 08:06 PM

może inkubatory przedsiębiorczości?


RE: Szukam inwestora - melisaxx - 07-15-2014 01:05 PM

Czasami warto skorzystać z pożyczki na rozkręcenie biznesu. Na tym forum pożyczkowe możecie zasięgnąć opinii o bankach i znajdziecie tam obliczenia i symulacje zdolności kredytowej. Warto czasami zobaczyć obiektywne opinie i doradztwo.


RE: Szukam inwestora - guciol - 04-28-2015 11:44 AM

Rozumiem Cię, bo sam tak na początku miałem. Warto skupić się na jednym pomyśle niż realizować każdy po trochu. Wiele osób inwestuje teraz w dzwony elektrostatyczne bo bez mało zapotrzebowanie na tego typu asortyment jest duży.