Polskie Forum Turystyczne
Gniezno miasto Piastów - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka w Polsce (/forum-4.html)
+--- Dział: Forum ogólne (/forum-113.html)
+--- Wątek: Gniezno miasto Piastów (/thread-150.html)



Gniezno miasto Piastów - waldi - 08-17-2011 07:19 AM

Gniezno historyczna stolica Polski, a przy tym główny punkt Szlaku Piastowskiego. Miejsce to na każdym kroku przypomina historię naszego państwa, szczególnie tą najdawniejszą, gdyż to właśnie w tych okolicach bierze ona swoje początki. Zajrzyjcie na mojego bloga [WYCIECZKI] tam znajdziecie pełny opis wraz ze zdjęciami mojej wycieczki do tego miasta i wiele innych.


RE: Gniezno miasto Piastów - start.Zakopane - 02-07-2012 11:17 AM

Swego czasu miałem okazję być w Gnieźnie i wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Może jakieś zdjęcia tamtejszych zabytków? Im więcej opinii oraz relacji,tym lepiej.


RE: Gniezno miasto Piastów - Julka - 06-04-2012 08:52 AM

Nigdy nie byłam w Gnieźnie, dlatego też byłabym zainteresowana informacjami na temat tego miasta. Wiem, że dużo rzeczy znajduje się w Internecie, ale fajnie jakbym usłyszała opinie od osób, które już tam były Uśmiech


RE: Gniezno miasto Piastów - sdfgdst - 07-17-2012 04:20 AM

Swego czasu miałem okazję być w Gnieźnie i wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Może jakieś zdjęcia tamtejszych zabytków? Im więcej opinii oraz relacji,tym lepiej.

__________________
Gafas Cartier


RE: Gniezno miasto Piastów - victussopot - 01-16-2013 11:32 AM

Wstyd przyznać ja jeszcze nigdy nie byłem - ale mam nadzieję, że uda się nadrobić zaległości Uśmiech [/align]


RE: Gniezno miasto Piastów - łazik - 09-11-2016 12:10 AM

Ja też jeszcze nie miałem okazji. Myślę, że można wstąpić przejazdem, ale nic więcej Oczko


RE: Gniezno miasto Piastów - janekk - 07-18-2017 11:41 AM

Miasto wspaniałe, ze swoim szczególnym klimatem, którego jeszcze nie udało się zadeptać hordom turystów. I bardzo, bardzo dobrze.


RE: Gniezno miasto Piastów - ImbirHostel_pl - 07-21-2017 11:22 AM

Piękne miasto z wieloma ciekawymi zabytkami, polecam koniecznie je odwiedzić. Zresztą będąc już na północy warto wstąpić także do Torunia, gdzie znajdziecie nocleg w samym centrum w niższej cenie, a miasto wg mnie jest niedoceniane, mamy tutaj liczne zabytki i piękną architekturę.