Polskie Forum Turystyczne
Krynica Morska - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka w Polsce (/forum-4.html)
+--- Dział: Morze (/forum-112.html)
+--- Wątek: Krynica Morska (/thread-140.html)

Strony: 1 2


Krynica Morska - joanna18 - 07-11-2011 02:03 PM

W tamtym roku byłam w Krynicy Morskiej, bardzo mi się podobało wręcz
fantastyczne miejsce. miałam jeszcze szczęście kiedy było najcieplej - pod koniec czerwca do połowy lipca. Jak dla mnie Krynica jest miejscem bardzo urokliwym, jeśli ktoś lubi długie spacery, to znajdzie dla siebie wiele miłych i spokojnych zakątków. Jest morze i Zatoka, można śmiało popływać na desce, warunki do tego celu idealne.
Tylko trzeba uważać na kwatery te w internecie znacznie inaczej wyglądają w realu, aha i uwaga na złodziei sprzętu(czyhają na bogatych Warszawiaków), po za tym miejsce bardzo fajne.


RE: Krynica Morska - Julka - 03-13-2012 02:07 PM

Widzę, że można wpisać kolejne miejsce na listę miejscowości do zobaczenia Uśmiech
Nie byłam nigdy w Krynicy Morskiej tak żeby tam dłużej zostać. Jedyne co to przejazdem.


RE: Krynica Morska - victussopot - 01-21-2013 05:05 PM

Ja również jeszcze nigdy w Krynicy nie byłem Uśmiech może kiedyś trzeba będzie taki wypad zrealizować


RE: Krynica Morska - globtroter29 - 03-07-2015 03:41 PM

Również polecam Krynicę Morską, liczne knajpki, blisko do morza i zatoki, ładna i duża plaża


RE: Krynica Morska - Nawigator-Rewal - 03-19-2015 09:46 AM

Ja także nie miałem okazji być do tej pory w Krynicy Morskiej,może napiszcie co ciekawego można tam zwiedzić oraz jak w porównaniu do Rewala wypada plaża czy baza noclegowa? To ważne szczegóły.


RE: Krynica Morska - wercia - 05-22-2015 03:18 PM

w Krynicy fajnie jest! Uśmiech


RE: Krynica Morska - PrimaNatura_com_pl - 06-11-2015 01:17 PM

Trzeba przyznać że to spokojna,ale droga miejscowość. O wiele lepiej pod tym względem wypada Kołobrzeg,można znaleźć niższe ceny oraz posiadamy szeroką,czystą plażę. ZapraszamyUśmiech


RE: Krynica Morska - Bumpy - 07-08-2015 02:11 PM

Ja jestem bardziej przekonany do Krynicy niż do Kołobrzegu Uśmiech. Mimo wyższych cen jakoś bardziej do gustu przypadła mi ta miejscowość Uśmiech


RE: Krynica Morska - Osrodek-Omega-Kaszuby - 11-02-2015 02:15 PM

Nad każdą nadmorską miejscowością znajdziemy wysokie ceny,szczególnie podczas pełni sezonu,więc tylko kwestia tego czy chcemy uniknąć tłoku czy nie. W Kołobrzegu nie ma praktycznie szans na spokojny wypoczynek,polecam ciche i spokojne KaszubyUśmiech


RE: Krynica Morska - trumek - 03-31-2016 08:51 AM

Potwierdzam Krynica Morska to piekne miejsce. Byłem tam kilka razy i mam nadzieję, że również i w tym roku uda mi się tam pojechać.