Polskie Forum Turystyczne
Ciekawe miejsca w Warszawie - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Ciekawe miejsca (/forum-124.html)
+--- Wątek: Ciekawe miejsca w Warszawie (/thread-13.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - gryfinder - 05-16-2016 09:27 AM

Obowiązkowo należy iść do palacu kultury bedac w warszawie


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Rughaindra - 05-18-2016 12:04 PM

Niema jakiegoś serwisu w którym jest rpzewoidnik po warszawie? wydaje mi sie że jest


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Osrodek-Omega-Kaszuby - 05-19-2016 07:12 AM

Są tzw: "przewodniki mobilne" w postaci aplikacji na telefony,które bardzo dobrze się sprawdzają i dzięki nim spokojnie zwiedzisz całe miasto,a akurat co do atrakcji turystycznych w stolicy- tych naprawdę nie brakuje,polecam Stare Miasto i Pałac na wodzie Uśmiech


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - monia789 - 03-24-2017 12:56 PM

Tak, w Centrum Nauki Kopernik jest bardzo interesująco. Uważam, że warto tam pójść


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - karolain - 06-10-2017 07:44 PM

zdecydowanie Muzeum Powstania Warszawskiego!, warto też pochodzić po Łazienkach i iść do Zachety


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - albertownik - 06-26-2017 07:42 PM

Warszawa? Dużo jest miejsc do zobaczenia, np Łazienki , Pałac Kultury polecam wjechać na taras widokowy ale ubierzcie się ciepło bo tam wieje Uśmiech


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - lopez89 - 07-04-2017 08:34 PM

Zdecydowanie Łazienki czy Pałac kultury. Zoo Warszawskie chociażby Uśmiech A także Stadion Narodowy na którym nasi piłkarze dawno nie przegrali. Pozdrawiam


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - ImbirHostel_pl - 07-21-2017 11:38 AM

Pałac na Wodzie chyba na każdym zrobi wrażenie i jest to obowiązkowy punkt zwiedzania Warszawy. Poza tym tak jak piszecie; Pałac Nauki i Kultury plus Wilanów i Stare miasto z zamkiem Królewskim na czele Uśmiech


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - bon - 07-27-2017 03:56 PM

Warszawa to nie jedno miasto, ale kilka miast w jednym i to jest jej olbrzymia przewaga nad innymi. Tam praktycznie każda dzielnica jest osobna, oryginalna.


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Dani17 - 11-10-2017 09:19 AM

Cóż, żeby dogłębnie zwiedzić Warszawę, to trzeba by przeznaczyć na zwiedzanie minimum tydzień, a i tak pewnie najważniejsze miejsca ledwie byśmy "liznęli". ja do tej pory byłem w naszej stolicy dwukrotnie i największe wrażenie zrobiło na mnie Muzeum Powstania Warszawskiego. Jestem krytyczny wobec jego dowódców, ale sama ekspozycja zrobiła na mnie ogromne wrażenie.