Polskie Forum Turystyczne
Ciekawe miejsca w Warszawie - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Ciekawe miejsca (/forum-124.html)
+--- Wątek: Ciekawe miejsca w Warszawie (/thread-13.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - opalka - 07-28-2015 11:52 AM

Oj tak, Łazienki są przepiękne. Mi sie podoba... hotel. serio. Nie wiem czy mieliscie kiedys przyjemność być w hotelu Rialto (ul. Wilcza). Generalnie hotel powstał w kamienicy, specjalnie wyremontowanej. Z tego co czytałam to to byl pierwszy w stylu butique w Warszawie. Ogólnie nie można zwiedzać pokoi Duży uśmiech ale że bylam tam chyba 4 razy to mogę powiedzieć, że każdy pokój jest urządzony inaczej (styl art-deco, ale jednak inaczej). Warto tam wykupic sobie nocleg, nawet po to żeby to zobaczyć "od środka"


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - PrimaNatura_com_pl - 07-29-2015 10:21 AM

Akurat nigdy nie miałam okazji tam nocować,więc ciężko m się wypowiedzieć co do standardu i jakości wypoczynku,a tym bardziej ceny- podaj ten szczegół,bo na pewno każdy na forum jest ciekawy jak się to prezentuje.


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - adol8 - 08-04-2015 10:32 AM

Łazienki są super, zwłaszcza jeśli uda się nam spotkać pawie. Dla mnie ekstra miejscem jest Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Powstania Warszawskiego.


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Osrodek-Omega-Kaszuby - 11-02-2015 01:53 PM

To obowiązkowe punkty,które trzeba zwiedzić będąc już w Warszawie. Mi osobiście najbardziej do gustu przypadło stare Miasto oraz Pałac Kultury i naukiUśmiech


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - IvonaM - 03-08-2016 12:39 PM

Polecam Park Saski, Łazienki, Ogród Botaniczny, baseny w Parku Moczydło, Nowy Świat, ul. Francuska, odnowiony Stadion Narodowy Uśmiech


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - poodrózniczka - 04-12-2016 01:51 PM

Warto takze odwiedzic Pałac Kultury i Nauki i Zamek Królewski sa to bardzo interesujace i warte zobaczenia miejsca w Warszawie


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - TurystkazTatr - 04-22-2016 12:48 AM

Łazienki i muzem powstania, palac kultury to raczej nic ciekawego


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Podrozer - 04-22-2016 09:32 PM

Stadion narodowy, pałac królewski i główny rynek


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Judyn22 - 04-25-2016 09:50 PM

Muzeum powstania to teraz główny punkt na turystycznej mapie


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Lambda32 - 04-26-2016 06:13 PM

Tak, wiem o tym.. I polecam ! Uśmiech